פגישת ייעוץ

לא קל להיות הורים לילדים עם לקויות למידה וויסות חושי.

הילדים נוטים ליפול בין הכיסאות במסגרות הפורמליות וההורים נוטים ללכת לאיבוד בסבך המידע והטיפולים הלא פורמליים.

 

אני מזמינה אתכם ההורים לשיחת ייעוץ לא מחייבת.

פגישה שבה נשוחח על הקשיים של הילד והקשיים שלכם עם הילד, נעבור על מה עשיתם עד היום, נברר יחדיו מה עוד אפשר ורצוי לעשות, מתי לעשות ואצל מי (לאו דווקא אצלי).

המטרה שלי היא שהמשפחה תחזור לחיות וליהנות, גם עם הלקות.

גילוי נאות, אני לא מטפלת בכל ילד אלא רק באלו שהטיפול מתאים להם.

פגישה של שעה -150 ₪.

אבחון בשיטת ורדי

האבחון הינו תנאי הכרחי לתחילתו של כל תהליך טיפולי בשיטה.

מטרת האבחון הינה להגדיר את הפוטנציאל האישי המולד של האדם ולאתר את מקור הבעיה שלשמה הגיע לאבחון ולטיפול בשיטת ורדי.

האבחון בשיטה איננו עוסק באבחון ואו בהגדרת הלקות עצמה כגון: דיסלקציה, אוטיזם, PDD, ADD, ADHD  וכו׳.

הפוטנציאל האישי של כל אדם יכול לבוא לידי מיצוי מלא רק אם כל מערכות הגוף פועלות באופן מתואם ותקין. תפקידו של האבחון הוא לתת למטפל תמונה על המבנה האישיותי של המטופל/ת, ומתוך כך לבנות מערך טיפולי ייחודי, יעיל וממוקד.

 

האבחון הינו חלק משמעותי מאד בטיפול. אבחון נכון ומדויק מוביל לטיפול ממוקד ואפקטיבי, שכן אותו סימפטום יכול לנבוע ממגוון של סיבות רבות ושונות.

 

האבחון מורכב משתיי פגישות, הראשונה עם הילד וההורים ואורך כשעתיים ונבדקים בו כל מערכות הקואורדינציה הרלוונטיות לטיפול על ידי תרגילים והפעלת המערכת המוטורית בשילוב משחקים וכיף. להשלמת התמונה, בסיום האבחון הקואורדינטיבי אני מבצעת אבחון כירולוגי, המשמש אותי להבנה מיטבית של אופי המטופל ושל הדרכים הרצויות לעבודה עימו, כדי להשיג את תוצאות הטיפול האופטימאליות.

במהלך כחודש מהאבחון,  נערכת פגישת הורים בה אני מסכמת ומפרטת את הדרך שבה ניתן לעזור ולקדם את הילד, ההורים מקבלים דוח סיכום מפורט והמלצות להמשך טיפול.

 

באבחון ילדים, עד גיל 18, נוכחות הורה הינה חובה.

עלות אבחון – 750 ₪ (כולל פגישת סיכום ודו"ח)

טיפול בשיטת ורדי

בטיפול אני משתמשת במשחקים, מגע, תנועה, גירוי החושים, תרגילי קואורדינציה והרבה יצירתיות המובילים לשיפור מערכות הקואורדינציה ושיפור תפקוד המטופל.

הטיפול אורך 50 דקות ומתמקד בתרגול מהנה, הניתן לביצוע גם בבית. במידה ומדובר בילדים, אני מאד מעודדת השארות של ההורה בטיפול, ובמידת הצורך שיתופו למען השגת תוצאות טובות יותר.

אורכו של הטיפול משתנה מאדם לאדם ותלוי במטרתו של המטופל וברמת איכות החיים שאליה הוא שואף. לעיתים הפרעות קשות בחיים נובעות מבעיות פשוטות לפתרון, כאשר הן מאובחנות ומטופלות נכונה, כך ניתן לפתור אותן במספר טיפולים מצומצם.

מחיר לטיפול של 50 דקות: 250 ₪

ליווי בהתמקדות FOUCSING

אני עורכת מפגשי ליווי בשיטת ההתמקדות ובגלל שקשה לתאר בצורה מדויקת ומובנית מה זו התמקדות כתבתי מה היא בשבילי,

"בשבילי התמקדות זה ללכת ליד אותו אדם/ילד בסקרנות ובשלווה להסתכל בו ולתת לו מקום, לראות אותו ולשאול אותו שאלות, להזמין אותו לבדוק להדהד לו את מה שהוא מרגיש ומבטא , כמה פעמים אמרנו משהו "זרקנו מילה" אבל המילה לא הייתה מדויקת וכאילו "נפלטה" ואחרי מחשבה וכמה רגעי שקט עלתה מילה מדויקת יותר מבריקה יותר לפעמים דהויה יותר אבל שהרגישה מתאימה יותר.

בשביל לעשות את זה לא צריך "מטפל" כי אנחנו יודעים לעשות את זה בעצמנו כולנו, רק כן חשוב שלא נהיה לבד שם, יש הרבה זיכרונות מתעתעים והרבה כיוונים שאנחנו יכולים לבחור ולכן יש מלווה, אדם שנמצא יחד אתכם עם תפקיד מאוד עדין, וזה חשוב כי כשיש מישהו לידנו שמקשיב וצועד יחד אתנו בסבלנות כשהוא לא מייעץ או חושב עבורנו, בשבילי זה המון".

זה מקור כוח פנימי בלתי נדלה, שנמצא בכל אחד מאיתנו.

מתאימה לכל אדם ובמיוחד לאדם שסקרן לגבי מצבים בחייו ובמערכות היחסים שלו, שיש נושאים שמעסיקים אותו והוא לא בטוח בהחלטות שלו, אדם שרוצה לשפר את חייו ולחזק את היכולת ההתבוננות והריפוי העצמי.

 

מחיר למפגש התמקדות של שעה וחצי : 250 ש"ח